Rüyada Askere Gitmek

Rüyada askere gitmek, hayatınızda istediğiniz düzende gitmeyen durumlar için endişe duyduğunuza ve disiplin getirerek bu duruma bir son vermek istediğinize yorumlanmaktadır.


Rüyada Askere Gitmek Ne Anlama Gelir

Aynı zamanda bu rüya yaşadığınız iç uyumsuzluğuna da işaret eder. Kendi benliğiniz ile savaş halinde olabilir, düşünceleriniz ile yaptıklarınız uyumsuzlaşabilir ve gündelik hayatta mutsuzlukla baş etmek durumunda kaldığınız için kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Bu huzursuzluğun sebebinin yine kendiniz olduğunun bilincinde olmanız çabuk aksiyon alabilmenizde aktif rol oynayacaktır.

Rüyada Zorla Askere Gitmek

Rüyada zorla askere gitmek, hiç hesapta yokken ummadığınız bir anda yaşayacağınız tatsız bir durum yüzünden mutsuzluk yaşayacağınıza işaret etmektedir. Fazlasıyla endişeli hissedebilir ve ne yapacağınızı bilemeden yaprak gibi bir oraya bir buraya savrulabilirsiniz. Bu süreçte size yardımcı olmak isteyen insanları dinlemeniz size fazlasıyla yarar sağlayabilir. Bu nedenle olumsuz durumlardan çok fazla etkilenmemek için sizi seven insanların tavsiyelerini can kulağıyla dinlemeyi ve uygulamaya geçirmeyi gaye edinmelisiniz.

Rüyada İsteyerek Askere Gitmek

Rüyada isteyerek askere gitmek, daha iyi bir gelecek için bir takım disiplinli davranışları benimsemek istediğiniz ve çaba sarf ettiğiniz anlamına gelmektedir. Hayatınızda bir süre boş vermişlik hissiyle gayesiz şekilde bir yaşam sürmüş olabilirsiniz. Fakat artık bu durumun size hiçbir faydasının olmadığını düşünmeniz neticesinde değişiklik yapmak isteyebilir, katı kurallar koyabilir ve uygulamaya geçebilirsiniz. Yeni benimsediğiniz bu yaşam tarzı para biriktirmeye başlamanız ile birlikte daha çok hoşunuza gitmeye başlayacaktır.


Rüyada Kamuflaj Giymeden Askere Gitmek

Rüyada kamuflaj giymeden askere gitmek, değişimden korktuğunuz anlamına gelmektedir. Aynı zamanda size zarar vereceğini bile bile hayatınızdaki bir otoriteye karşı gelmek istediğiniz anlamına gelir. Bu kişi sizin hayatınızla ilgili kararlar vermeye devam edip sizin isteklerinizi görmezden gelmeye devam ettikçe daha fazla öfkelenebilir ve tepki gösterebilirsiniz.

Rüyada Kötü Bir Bölgede Askerlik Yapmaya Gitmek

Rüyada kötü bir bölgede askerlik yapmaya gitmek, sizi üzecek değişiklikler yaşayacağınız ve fazlasıyla öfkeleneceğiniz anlamına gelmektedir. Endişe verici durumların üstesinden gelmek için gayret sarf etseniz bile başarılı olamayabilir, daha fazla strese yol açabilirsiniz. Çevrenizde size yardımcı olabilecek birilerini bulamayabilirsiniz, bulsanız bile faydasını göremeyebilirsiniz.

Rüyada Arkadaşınız İle Birlikte Askere Gitmek

Rüyada arkadaşınız ile birlikte askere gitmek, sevdiğiniz biri ile birlikte girişeceğiniz bir işin parlak sonuçlar doğurmayacağı anlamına gelir. Maddi yönden kayıplar yaşayabilir, düzeltmeye çalışırken daha fazla harcama yapabilirsiniz. Bu nedenle hayatınızın ilerleyen yıllarında aynı hataları yapmamak için kendinize katı kurallar koyabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkileriniz bozulabilir, hatta bu kişi veya kişileri artık hiçbir şekilde görmek isteyebilirsiniz. Ortak iş tekliflerini artık bundan sonra ne kadar kar getireceğini bilseniz dahi kabul etmek istemeyeceksiniz demektir.