Rüyada Asit Görmek

Rüyada asit görmek, nefret ve öfkeniz ile ilişkilendirilir.Kendinizi güvende hissetmediğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Size karşı amansız saldırılar düzenleniyor olabilir. Bu saldırılar madden ya da manen olabilir. Alternatif olarak rüyada görülen asit bir kimse tarafından manipüle edildiğinize delalet eder. Bu rüya hayatınızın istenilen yönde ilerlemediğini ifade eder.

Rüyada Asit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada asit görmek, duygularınızla hareket eden, duygulara hayatınızda büyük yer ve değer veren bir kişiliğe sahip olduğunuza işarettir. Fakat her şeyin aşırısı zarar olduğu gibi aşırı duygular da hayatınızı, ilişkinizi vs. aşındırıcı nitelik kazanır. Yakın zamanda yitirilebilecek bir ilişkiniz söz konusu olup, sebebi yine sizin aşırıya kaçan kıskançlık duygunuz olduğunu fark etmeniz önemlidir.

Rüyada asit görmenin bir diğer anlamı, sizi yavaş yavaş yiyip bitiren bir durum söz konusu ve çözüm bulamıyorsunuz. İşler gittikçe kötüye gidiyor ve toparlayamıyorsunuz. Kendinizi ifade etme şekliniz, bir sonraki hareket yolunu tanımlamak ve yola koyulmak için yol gösterici nitelik taşıyacaktır.

Önce ne istediğinizi saptayacak ve bu doğrultuda planlı, programlı şekilde hareket etmeyi öğreneceksiniz. Yoksa bu kısır döngü hayatınız boyunca devam edecek ve sizi içten içe yiyip bitirecek.


Rüyada Bilerek Asit Dökmek

Rüyada bilerek asit dökmek, temizlemek istediğiniz bir geçmişiniz veya üzerini örtmek istediğiniz bir hatanızın olduğuna işaret eder. Zamanın iyileştirici gücüyle birlikte her şeyi geride bıraktığınıza ve yeni bir başlangıç yaptığınıza emin olabilirsiniz. Eskisinde de iyi bir iş sahibi olacak, gelirinizi arttıracak ve bununla birlikte kaliteli bir yaşam tarzına sahip olacaksınız.

Bazen geçmişte yaşadığınız olumsuz hadiseler itici güç görevi görebilir ve sizi hayatta daha iyi bir pozisyona yükseltebilir. Sadece değişmeyi istemeniz ve çabalamanız büyük önem taşımaktadır. Geçmişte yaşamak, geçmişin hayaletlerinden kurtulamamak ya da tamamen kendinize yeni bir yön çizip her şeyi geride bırakmak tamamen sizin elinizde.

Rüyada Yanlışlıkla Asit Dökülmesi

Rüyada yanlışlıkla asit dökülmesi, hayatınızda sizin etkiniz dışında vuku bulan birtakım olaylar sizi doğrudan etkileyecek anlamını taşımaktadır. Bir süre eliniz kolunuz bağlı hiçbir müdahalede bulunamayacak ve sessizce izlemek zorunda kalacaksınız.

Fakat bir süre sonra silkelenecek ve hayatınız üzerinde sadece sizin söz sahibi olduğunuzu etrafınızdakilere hatırlatacak ve korkmaksızın hayatınızda ilerlemeye devam edeceksiniz.


Rüyada Yüzü Asitle Yanmış Birini Görmek

Rüyada yüzü asitle yanmış birini görmek, bu kişi siz veya bir başkası olsa dahi sizin günlük yaşamınızda maske ardına saklandığınıza işarettir. Sakladığınız sırrınızı kimseye açamıyor ve için için kendinizi yiyorsunuz. Bu durum sizi tüketme raddesine gelecek bu nedenle dikkatli olmalı ve kendinizi hafifletmek adına sırrınızı güvendiğiniz biriyle paylaşıp destek görmelisiniz.

Rüyada Asit İçmek

Rüyada asit içmek, acı bir ihanet haberiyle yüz yüze geleceksiniz anlamını taşımaktadır. Bu ihanetin sebebi maalesef yine siz kendinizsiniz. Etrafınıza karşı inançsız tavırlarınız, kıskançlıklarınız ve kendinize dahi olumsuz hal ve hareketleriniz olduğunu unutmamanız gerekir.

Bu hareketleriniz yüzünden duygularını karşı tarafa aktaramıyor ve yanlış anlaşılıyorsunuz. Bu yüzden hem sevilmediğinizi düşünüyor hem de karşı tarafa sevmediğinizin sinyalini veriyorsunuz.

Rüyada asit içtiğini görmek duygusal olarak hislerinizi kaybettiğiniz bir döneme girdiğinize delalettir. Yine kendinizi açıkça ifade edemediğinizi sembolize eder. Rüyada asit yağmuru görmek ise yanlış yönlendirildiğinize tabi olunur. Öfkenizin ve nefretinizin kontrolü ele geçirdiğine yorumlanır.


Referanslar

Auntyflo – Acid Dream Dictionary

Dream Mean – Acid Dream Meaning

Dream Moods – Acid Dream Symbol