Rüyada Araba Sürmek

Rüyada araba sürmek hayatınızın kontrolünün ne kadarını elinde tutmaya ve yönünüzü ne kadar bildiğinize yorumlanır.Eğer rüyada gittiğiniz yönü biliyor iseniz bu gerçek hayatta da hedeflerinize doğru hareket ettiğinize tabir olunur. Rüyada araba sürmek yalnız yapılan bir eylem ise desteğe ihtiyacınız olduğuna ve yardım istediğinize yorumlanır. Eğer yanınızda biri var ise bu kontrolü başkalarına vermeye ve kendinizi olayların akışına bırakmaya delalet eder.

Rüyada dikkatsizce araba kullanmak, kontrolü kaybetmek ya da kaza yapmak ise aldığınız kararların kötü olduğuna gerçek hayatta dikkatsiz davrandığınıza işarettir. Rüyada yolcu olarak seyahat ediyor iseniz olayların kontrolünde olmadığınızı gösterir. Kaderinizi başkalarının eline bırakmaya alamet eder.

Rüyada arabayı sürdüğünüz yol da önemlidir. Eğer yol düzgün ve virajsız ise amacınıza kolay bir şekilde ulaşacağınıza delalet ederken bozuk ve çukurlarla dolu bir yol önünüzde engeller olduğuna alamettir.

Rüyada gördüğünüz çatal ise bir karar aşamasında olmaya ve karar vermeniz gerektiğine tabir olunur. Eğer önünüzdeki yol karanlık ise bu rüya amacınızın olmadığına ve rastgele hareket ettiğinize yorumlanır. Hayatınız ile ilgili planlar yapmaya başlamalısınız.

Daha önce gittiğiniz bir yoldan tekrar geçtiğinizi görmek yaptığınız hataları tekrarlayacağınıza işarettir.

Rüyada Araba Sürmek Ne Anlama Gelir

Arabayı sürerken nasıl hissettiğiniz de çok önemlidir. Eğer yolcu olarak gidiyor ve mutlu hissediyorsanız olayları akışına bırakmayı istediğinize alamettir. Arabayı sürerken hedefinize varabiliyor iseniz gayenizi gerçekleştirmeye delalet eder. Yine nasıl hissettiğiniz amacınıza ne şekilde ulaşacağınıza işarettir.

Rüyada kaza yaptığınızı görmek suçluluk hissettiğinize yorulur. Daha önce yaptığınız bir hatayı tekrar edeceğinize ve korku hissettiğinize alamettir. Rüyada hava yastığı görmek ise önünüze çıkacak ve sizi amacınızdan saptıracak bir engelle karşılaşmaya tabir olunur.

Rüyada park etmiş bir araç görmek ise enerjinizi başka yönlere aktarmanız gerektiğine delalet eder. Bu hayatın akışından zevk almadığınıza ve bir mola vermeniz gerektiğine yorumlanır.Rüyada takla atmış bir araç görmek büyük bir engele işarettir. Rüyada bir araba satın almak ise önemli bir karara varmak üzere olduğunuza alamet eder.

Rüyada arabayı geriye doğru sürmek ise çıkacak sorunlar nedeni ile yardım almanız gerekeceğine tabir olunur. Rüyada bir arabanın altında kalmak çevrenizden kötülük göreceğinize ancak yaralı iseniz bu kötülüğün size zarar vermeyeceğine delalet eder. Rüyada makam arabası görmek ise yaşanan sıkıntıları aşacağınız bir döneme girmeye delalettir.

Özet
Rüyada Araba Sürmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Araba Sürmek
Rüya Tabiri
Rüyada araba sürmek hayatınızın kontrolünün ne kadarını elinde tutmaya ve yönünüzü ne kadar bildiğinize yorumlanır.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

4 thoughts on “Rüyada Araba Sürmek”

  1. Rüyada 17 yasindan kucuk oldugum icin ehliyetim olmamasina hic kullanma deneyimim olmasina ragmen araba suruyordum ilk baslarda güzeldi gidecegim istikamete yaklasinca vitesi dusurup yavaslatmak istedim yavaslamadi hizli bir sekilde saptim baska bi yone nasil olsa dondururum diye sonra orda indim arabadan tanidiklar varmış onlarla konustum sonra motorsikletlemi gitsem diye dusunurken uyandim.

  2. Rüyamda araba kullaniyordum sonra gideceğim yere az birşey kala indim arabadan yolun ortasında bıraktım. Korktum çünkü arabayı park edemezsem diye sonra az ilerde yürüyerek güzel bir siteye gittim ama tabi arabayı yolda bırakmaktan dolayı pişmanlık da vardı.

    1. Rüyada arabanın bozulması iş hayatında zor dönemler geçirmeye işaret eder. Eğer rüyada araba bozulduktan sonra ilerlemeye devam ediyor ise sorunları zor da olsa aşacağınıza, ancak araba kullanılamaz duruma geldi ise o iş yerinden bir daha hayır görmeyeceğinize delalet eder.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.