Rüyada Araba Sürmek

Rüyada araba sürmek hayatınızın kontrolünün ne kadarını elinde tutmaya ve yönünüzü ne kadar bildiğinize yorumlanır.Eğer rüyada gittiğiniz yönü biliyor iseniz bu gerçek hayatta da hedeflerinize doğru hareket ettiğinize tabir olunur. Rüyada araba sürmek yalnız yapılan bir eylem ise desteğe ihtiyacınız olduğuna ve yardım istediğinize yorumlanır. Eğer yanınızda biri var ise bu kontrolü başkalarına vermeye ve kendinizi olayların akışına bırakmaya delalet eder.

Rüyada dikkatsizce araba kullanmak, kontrolü kaybetmek ya da kaza yapmak ise aldığınız kararların kötü olduğuna gerçek hayatta dikkatsiz davrandığınıza işarettir. Rüyada yolcu olarak seyahat ediyor iseniz olayların kontrolünde olmadığınızı gösterir. Kaderinizi başkalarının eline bırakmaya alamet eder.

Rüyada arabayı sürdüğünüz yol da önemlidir. Eğer yol düzgün ve virajsız ise amacınıza kolay bir şekilde ulaşacağınıza delalet ederken bozuk ve çukurlarla dolu bir yol önünüzde engeller olduğuna alamettir.

Rüyada gördüğünüz çatal ise bir karar aşamasında olmaya ve karar vermeniz gerektiğine tabir olunur. Eğer önünüzdeki yol karanlık ise bu rüya amacınızın olmadığına ve rastgele hareket ettiğinize yorumlanır. Hayatınız ile ilgili planlar yapmaya başlamalısınız.

Daha önce gittiğiniz bir yoldan tekrar geçtiğinizi görmek yaptığınız hataları tekrarlayacağınıza işarettir.

Rüyada Araba Sürmek Ne Anlama Gelir

Arabayı sürerken nasıl hissettiğiniz de çok önemlidir. Eğer yolcu olarak gidiyor ve mutlu hissediyorsanız olayları akışına bırakmayı istediğinize alamettir. Arabayı sürerken hedefinize varabiliyor iseniz gayenizi gerçekleştirmeye delalet eder. Yine nasıl hissettiğiniz amacınıza ne şekilde ulaşacağınıza işarettir.

Rüyada kaza yaptığınızı görmek suçluluk hissettiğinize yorulur. Daha önce yaptığınız bir hatayı tekrar edeceğinize ve korku hissettiğinize alamettir. Rüyada hava yastığı görmek ise önünüze çıkacak ve sizi amacınızdan saptıracak bir engelle karşılaşmaya tabir olunur.

Rüyada park etmiş bir araç görmek ise enerjinizi başka yönlere aktarmanız gerektiğine delalet eder. Bu hayatın akışından zevk almadığınıza ve bir mola vermeniz gerektiğine yorumlanır.Rüyada takla atmış bir araç görmek büyük bir engele işarettir. Rüyada bir araba satın almak ise önemli bir karara varmak üzere olduğunuza alamet eder.

Rüyada arabayı geriye doğru sürmek ise çıkacak sorunlar nedeni ile yardım almanız gerekeceğine tabir olunur. Rüyada bir arabanın altında kalmak çevrenizden kötülük göreceğinize ancak yaralı iseniz bu kötülüğün size zarar vermeyeceğine delalet eder. Rüyada makam arabası görmek ise yaşanan sıkıntıları aşacağınız bir döneme girmeye delalettir.