Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek, hırs ve hayatınıza yön vermedeki başarı seviyenizi sembolize eder.Araba yolculuğunun sarsıntısız ya da inişli çıkışlı olmasına göre farklı tabir edilir. Arabayı süren kişi siz iseniz bu hayatınızın gittiği yönde aktif rol aldığınızı gösterir. Ancak araba içerisinde yolcu olarak bulunuyor iseniz hayatınızın akışını başkaları belirliyor demektir.

Eğer arka koltukta yolculuk ettiğinizi gördüyseniz bu rüya hayatınızın kontrolünü başkalarına bıraktığınızı ve geriye çekildiğinizi ifade eder. Bu rüya kendinize olan özgüven eksikliğinin bir yansıması olabilir. Genel olarak araba rüyası kendi yaşamınız özelinde ne kadar kontrol sahibi olduğunuz ile alakalıdır.

Rüyada arabayı bir suya doğru sürdüğünü görmek duygusal bir yolculuğa çıktığınızı sembolize eder. Suyun altında batmış bir araba görmek pişmanlık duyduğunuz birtakım olaylara ya da gerçekleştiremediğiniz bazı hedeflerinizin olduğuna rivayet edilir. Arabayı ters takla atmış şekilde görmek hedeflerinize giden yolda önemli engellerin sizi beklediğini anlatır.

Rüyada bir arabanın kaza yaptığını görmek hayal kırıklığı yaşadığınız bir dönemden geçtiğinize delalettir. Hedeflerinizden uzaklaştığınıza yorumlanır. Rüyada arabanın çalışmadığını görmek, gerçek hayatta yaşadığınız bazı olaylar karşısında çaresiz hissettiğinize yorumlanır.Rüyada Araba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada arabanızı park ettiğiniz yeri bulamadığınızı görmek ya da arabanızı kaybetmek, hayatınızın gidişatından mutlu olmadığınızı gösterir. Hayattan tam olarak ne istediğinizi bilmediğinizi ve hangi yöne gideceğinize karar veremediğinizi ifade eder.

Rüyada arabanızın çalınmış olduğunu görmek kendinizi kaybettiğiniz bir dönemde olduğunuza delalet eder. Gerçek hayatta yaşadığınız birtakım olaylar nedeniyle kendinize olan güveninizi kaybettiğinizi anlatır. Bu olaylar sevdiğiniz bir kimseden ayrılmak ya da işinizi kaybetmek olabilir.Rüyada arabanızın su kaynattığını görmek çok fazla enerji harcadığınıza yorumlanır. Biraz daha sakin davranmalısınız yoksa elinizdekilerden olabilirsiniz. Kaldırabileceğinizden daha fazla yükü omuzladığınız ifade eder. Biraz ara vermenin zamanı gelmiş demektir.

Rüyada park halinde bir araç görmek enerjinizi şu anda harcadığınız işlerden daha faklı yönlere harcamanız gerektiğine rivayet edilir. Sahip olduğunuz kısıtlı enerjiyi daha verimli kullanmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada kazadan kıl payı kurtulduğunu görmek hayat tarzınızın bazı kimselerinkine uymadığını ve bu kimseler ile tartışma yaşayacağınızı ifade eder. Bir kimseyi araba ile ezdiğini görmek hayatınızda ilerlemek için bazı kimseleri yolunuzdan çıkarmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada terk edilmiş bir araba görmek tamamlanamamış hedeflerinize delalettir. Bir yolculuğa başladığınızı ancak bir türlü bitiremediğinizi anlatır. Belki de hayat sizi istediğinizden farklı noktalara getirmiş olabilir. Rüyada araba satın aldığını görmek ise önemli bir karar verdiğinizi ve bu kararınızın arkasında olduğunuzu anlatır.