Rüyada Anne Görmek

Rüyada anne görmek değişime hayatınızda gerçekleşecek olan mutlu olaylara ve iç dünyanızdaki huzura delalet eder.Anne fedakârlığın, aşkın, koruyuculuğun sembolüdür. Rüyada annenizin elini tuttuğunu görmek gerçek hayatta karşınıza çıkacak olan sevgi dolu bir insana delalet eder. Yine bu rüya özlediğiniz bir kimseyi ve aşk aradığınızı işaret eder.

 • Rüyada annenizin;
 • Elinizi tuttuğunu,
 • Sizden uzaklaştığını,
 • Yanyana yürüdüğünüzü,
 • Size güldüğünü,
 • Size kızgınlığını,
 • Yemek hazırladığını,
 • Bir çocuğa baktığını görebilirsiniz.

Annenizin yanında olduğunuzu görmeniz aşka, sevgiye fedakârlığa delalet eder. Anne çocuğu için her şeyi yapan kadına işaret eder. Anne barışın sembolüdür. Annenin size güldüğünü görmek alacağınız kararın herkesi mutlu edeceğini sinirli bir şekilde görmek ise yanlış karara varacağınızı işaret eder.Annenin sinirli olması uyarı niteliği taşır. Rüyada anneniz ile konuştuğunuzu görmek çözmeniz gereken bir problemin olduğuna, yol gösterilmesine ihtiyacınız olduğuna delalet eder. Yine gerçek hayatta onunla konuşmanız gerektiğine işaret eder.

Anneniz rüyada bir çocuğa bakıyor ise içinizdeki kıskançlığa ve sahip olduklarınızın kıymetini bilmediğinize delalet eder. Rüyada annenizin yemek hazırladığını görmek gerçek hayatta ilerlediğiniz yolun doğru olduğuna alamet eder.

Bu rüya önünüze çıkacak engelleri kolaylıkla aşacağınız anlamını taşır. Rüyada anne ile yanyana yürümek size yol gösteren birinin olduğuna ve sizi koruyup kolladığına delalet eder. Bir kadın için rüyada anne görmek ise kendine daha dikkat etmesi gerektiğine, hareketlerini tartması gerektiğine işaret eder. Rüyada kendisini anne olarak görmek ise doğacak olan bir çocuğa alamettir.Rüyada Anne Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada annenin öldüğünü görmek hayatınızda ve ilişkilerinizde yaşanacak büyük değişime delalettir. Üvey annenin öldüğünü görmek ise yaşanacak olumsuz değişime işarettir.

Rüyada annenizin size zarar vermek istediğini görmek kendisi ile olan ilişkinizin bozulduğuna delalettir. Size baskı kurduğuna ve mutluluğunuzu engellediğine yorulur. Rüyada annenizi öldürmek ise kaçıracağınız fırsatlara ve kötü şansa delalet eder. Aynı zamanda bu rüya pişmanlık duyacağınız aksiyonlara delalettir.

Rüyada erkek arkadaşınızın annesini görmek ise önünüze çıkacak olan engelleri aşacağınıza delalet ederken kendisi ile tartışmanız çevrenizde sizi sinirlendiren insanların olduğuna tabir edilir.

Rüyada ölmüş olan annenizi görmek onu özlediğinizi ve rehberliğine ihtiyaç duyduğunuzu anlatır. Rüyada annenizin öğüt verdiğini görmek ise vermeniz gereken önemli bir kararın olduğuna işaret eder. Bu bir üniversite seçimi ya da yapılacak iş değişimini sembolize ediyor olabilir.

Rüyada anneyi mutlu görmek şanslı olmaya ve geleceğinizin garanti altında olduğuna delalet eder. Rüyada annenin sizi rahatlatmaya çalıştığını görmek ise kötü bir alışkanlığınızı bırakmanız gerektiğine tabir olunur.Özet
Rüyada Anne Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Anne Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada anne görmek değişime hayatınızda gerçekleşecek olan mutlu olaylara ve iç dünyanızdaki huzura delalet eder. Anne fedakârlığın, aşkın, koruyuculuğun sembolüdür.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

2 thoughts on “Rüyada Anne Görmek”

 1. 9 aylık evli bir kadınım çocuk sahibi olmak içim eşimin tedavi olması gerek.
  Rüyamda şeffaf bir kavanozda bebeğimiz olacaktı annem elimden kavanozu aldı bakmak için bi baktım içinde kıpırtı çok sevindim çocuğumuz olcak diye gözlerim doldu sevineçten
  Sonra elime aldım küçük bir balık olduğunu gördüm kavanozda

  1. rüyamda bir evdeyim kimin evi oldugunu bilmiyorum yatağa uzaniyorum yavru kedinin yatakta oldugunu ve ezildiğini goruyorum evden çıkıyorum bilmedigim bi evin anahtarini alıyorum dışarı çıkıp gezdikten sonra anahtarı veriyorum o sırada annemin aradığını görüyorum ve geldiğini geldikten sonra beni o eve bırakıp gittigini o evde de erkek arkadasimin oldugunu biliyorum

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.