Rüyada Amca Görmek

Rüyada amca görmek, baba figürüne karşı duyduğunuz saygıyı ifade eder.Bu kişi başarılarınızda ve başarısızlıklarınızda hayatınızın içerisinde yer alır. Kimi zaman öğüt alırsınız kimi zaman da sizi korur. Rüyada amca görmek aile içerisinde yaşanacak bazı tartışmalara alamet eder. Bu bir miras kavgası olabilir zira bu rüya elinize geçecek yüklü miktarda mal-mülke tabir olunur.

Rüyada amca görmek kimi zamanda ilişkinizde yaşadığınız bazı önemli sorunları sembolize eder. Eğer rüyanızda amcanızı yanlış anladığınızı gördüyseniz bu ilişkinizde yaşanacak yanlış anlaşılmalara tabir olunur.

Rüyada amcanızın öldüğünü görmek ise yaşanacak sağlık problemlerinin habercisidir. Bu rüya aynı zamanda bazı düşmanlarınızın olduğunu da simgeler.


Rüyada Amca Görmek

Rüyada amca olduğunuzu görmek ise iş hayatında baskıcı bir yönetici ile çalıştığınızı ve strese girdiğinizi işaret eder. Rüyada amcanız ile konuştuğunuzu görmek ise evde alınacak üzüntülü bir habere delalettir. Bu konu ne kadar ciddi ise gerçek hayatta alacağınız haberin o kadar üzücü olacağına tabir olunur.

Rüyada amcanızın üzgün olduğunu görmek aile hayatında yaşanacak bazı problemleri işaret eder. Amcanız ile yaşadığınız kavga evlilik hayatının bitmesine yorulur. Rüyada amcanızın size küfürler ettiğini görmek şiddetli bir hastalığa tutulmaya tabir olunur. Amcanızın başka biri ile kavga ettiğini görmek ise çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada amcanızın size para verdiğini görmek iş hayatınızda memnun olmadığınıza ve ev dışında para harcamaya başladığınıza delalet eder. Bu rüya zevklerinizi bir kenara bırakarak aileniz ile ilgilenmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada amcanın oğlunu görmek çevrenizde bulunan hayırlı kimselere tabir edilir. Amca karısı görmek ise alınacak müjdeli bir habere ve hediyeye tabir olunur. Amca çocuğu ile evlendiğini görmek bir mirasa konmaya delalet eder.

Amcanın kızını görmek ise güzel ve huzurlu geçecek bir ömre tabir olunur. Amca kızına sarıldığını görmek aile ile beraber çıkılacak uzun bir yolculuğun olduğuna yorulur. Rüyada amcanın torununu görmek ise yaptığınız işlerde destek göreceğinize, sıkıntı ve dert yaşamayacağınız bir döneme girdiğinizin alametidir. Rüyada amca ile evlenmek beklenmeyen bir karar alacağınıza bunun sonucunda maddi olarak kayıp yaşayacağınıza tabir olunur.