Rüyada Altın Toplamak

Rüyada altın toplamak, gerçek hayatınızda henüz çözemediğiniz bir meselenin varlığı konusundaki çözüm yolları için ipucu niteliği taşımaktadır.Bu rüya mevcut sorunlarınız ile baş etme gücünüzün olduğunu size hatırlatır. Olumsuz eylemlere başvurmanız durumunda da uyarıcı anlamlar içermektedir.

Rüyada Altın Toplamak Ne Anlama Gelir

Rüyada yere saçılmış altınları toplamak, çevrenizdeki bir kişiye yardım etmek amaçlı yaklaşacağınıza ve sonrasında niyetinizi kötü yönde bozacağınıza işaret etmektedir. Yardımlarınız neticesinde elde edeceğiniz geliri beğenmeyebilir ve bu yaptığınızın bir yardım olduğunu unutarak daha fazlasını talep edebilirsiniz.

Açgözlü yönünüzü acilen törpülemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde karşı taraf için antipatik bir duruma düşebilir ve itibarınızın zedelenmesine sebebiyet verebilirsiniz.


Rüyada Topraktan Altın Toplamak

Rüyada topraktan altın toplamak, sorunlarla baş etme yönteminizle kendinize çok fazla zarar verdiğiniz anlamına gelmektedir. Kendinize eziyet noktasında yüklenmeniz sorunları bertaraf etmeniz konusunda etkili bir yöntem olsa bile daha az enerji ve eforla da aynı sonuca ulaşabileceğinize inanmanız gerekmektedir. Sorunları ortadan kaldırmak ve sonrasında başarı elde etmek sizi mutlu etse dahi ileriye yönelik bıkkınlığa sebebiyet verecek ve bir süre sonra mücadele etme isteğinizi kaybedeceksiniz.

Rüyada Ağaçtan Altın Toplamak

Rüyada ağaçtan altın toplamak, hiçbir sıkıntıya katlanmadan ve etrafınızdaki kişilerin iyi niyetlerini de suiistimal ederek saylayacağınız faydaya işaret etmektedir. Bir süreliğine bu sağladığınız haksız kazancın keyfini çıkartacak ama sonrasında büyük bir pişmanlık hissedeceksiniz.

Ama bu pişmanlığınız kısa sürecek ve yine maddi yönden dara düştüğünüz bir anda aynı yönteme tekrar başvuracaksınız. Bu farkına varan çevrenizdeki kişilerin sizden uzaklaşmaları an meselesi olup, adınızı kötüye kullanmaları da söz konusu olacaktır.


Rüyada Üzerinizden Altın Toplamak

Rüyada üzerinizden altın toplamak, iş ortamına mevcut olan ve hatta uzun bir süreden beri gelen bir sıkıntının sizin sayenizde sona ereceği anlamına gelmektedir. İş arkadaşlarınız hatta patronlarınız dahi içinizdeki cevheri görememiş olabilir.

Daha doğru ifade edilecek olursa siz kendinize güvenmediğiniz için saklama ihtiyacı hissetmiş olabilirsiniz. Fakat bu soruna müdahale etme şekliniz ve doğru kararlar vererek sorunu çözüm odaklı çalışmanız şaşırtacak ve bir o kadar da memnun edecektir. Bununla birlikte kendinize güveniniz artacak ve alacağınız terfi ile de keyfiniz bir hayli yerine gelecektir.

Rüyada Gelinin Üzerinden Altın Toplamak

Rüyada gelinin üzerinden altın toplamak, size güvenen birinin yardım talebini kabul edeceğiniz anlamına gelmektedir. Bu yardım için teklif edilen para talebini geri çevirebilir ve tamamen bu işi yapmak için gönüllü olabilirsiniz. Bu kişiye karşı olan sevgi ve saygınız sizi koşulsuz yardım etme isteğine yönlendirmektedir. Fakat bu kişinin siz istemeseniz de size vermek isteyeceği hediyeyi kabul edeceksiniz.


Referanslar

Dreams Cloud – Gold Dream Meaning

Dream Bible – Gold Dream Interpretation

My Islamic Dream – Gold Dream Dictionary