Rüyada Altın Saat Görmek

Rüyada altın saat görmek, rüya sahibinin disiplinli ve düzenli bir yaşam tarzını benimsediğine rivayet edilir. Yine buna uygun yaşayarak, onun dışına çıkmadığına yorulur. Rüyayı gören kişinin sözüne sadık, güvenilir, mert ve erdem sahibi olduğu anlamına gelir.Yine rüyada altın saat görmek, bazı aksilikler ve engellerle karşılaşmaya alamet eder. Yine işinde başarısız olmaya ve bu nedenle zor atlatılacak bir dönem geçirmeye işaret eder.

Aynı zamanda rüyada altın saat görmek, rüya sahibinin bazı beklentileri ve planları olduğuna işaret eder. Kişinin zamana bıraktığı fakat bir yanda da gerçekleşmesini sabırsızlıkla beklediği bazı umutları olduğuna rivayet edilir.

Rüyada altın saat taktığını görmek, rüya sahibinin zamanı her şeyin üstünde tutuğuna alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayatın bir anını bile boşa geçirmek istemeyen, tabiri caizse karınca gibi çalışan, faydalı işler yapmak için nefes tüketen, başta kendine sonra da etrafındakilere faydalı olmak için çırpınan kimse olduğu şeklinde kabul edilir.

Rüyada Altın Saat Ne Anlama Gelir?

Altın saat almak, rüya sahibinin umut ederek girdiği işlerde başarı elde edeceğine ve istediği sonuçları alacağına rivayet edilir. Kişiyi hem makam hem de mal mülk sahibi yapacak, böylece yaşam şartlarını da iyileştirecek, işler yapacağına ve hedefi on ikiden tutturacağına tabir edilir.

Altın saat hediye almak, rüyayı gören kişinin tüm duygularını harekete geçirecek, onu heyecanlandıracak anlamını taşır.

Yine sevinç gözyaşlarına boğacak ve daha önce aldığı haberlerin hiç birine benzemeyecek kadar özel bir haber alacağına delalet edilir. Bu rüya mutluluktan ne yapacağını bilemez olacağına işaret eder. Müjde almak demektir.

Rüyada altın saat vermek, altın saat hediye almanın tam tersine müjde vermek olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin birine çok sevineceği, umutlanacağı ve havalara uçacağı bir şeyi habere edeceğine delalet eder.