Rüyada Altın Küpe Görmek

Rüyada altın küpe görmek, çevrenizdeki insanları daha dikkatli dinlemeniz konusunda uyarıcı anlam taşımaktadır.Aynı zamanda bu rüya gururlanacağınız bir şey duyacağınız hakkında da müjdeli haberi vermektedir. Bu rüya sizin arzusunu hissettiğiniz hisleriniz konusunda da ipuçları vermektedir.

Rüyada Altın Küpe Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada altın küpe taktığınızı görmek, başkalarının size hayran kalmasını, saygı göstermesini ve kaliteyi istediğinize işaret etmektedir. Kendinizin veya size yakın bir başkasının anılması için büyük bir iştah beslemektesiniz.

Övülmeyi arzuluyor ve başkalarının sizin hakkınızda sürekli güzel şeyler konuşmasından büyük zevk alıyorsunuz. Aynı zamanda bu övgüleri hak ediyorsunuz da. Girdiğiniz toplumda hem dış görünüşünüz hem de kişisel özelliklerinizle dikkat çekiyor ve çokça beğeniliyorsunuz.

Rüyada Altın Küpe Satın Aldığınızı Görmek

Rüyada altın küpe satın aldığınızı görmek, sevilme ve kabul görme arzusu içerisinde olduğunuza işaret etmektedir. Yakın zamanda karşınıza çıkacak biri sizin tüm ruhsal ihtiyaçlarınıza karşılık verecektir. Bu kişiyi uzun süreden beri beklediğiniz için karşınıza çıktığında evet bu aradığım kişi diyebilecek ve sevgisine fazlasıyla karşılık verebileceksiniz.


Rüyada Başkasının Sizin Altın Küpenizi Taktığını Görmek

Rüyada başkasının sizin altın küpenizi taktığını görmek, sevginizin fazlasıyla sömürüleceği anlamına gelmektedir. Şu an ki ilişkinizde karşınızdaki kişi sizin sevginizi fazlasıyla sömürmekte ve aynı duygularla size yaklaşmamaktadır.

Bunun farkında olmanız ve buna rağmen bu ilişkiyi devam ettirmeye çalışmanız ruhsal yönden size çok büyük zararlar vermektedir. Yakın zamanda karşılaşacağınız bir olay dayanma sınırınızı zorlayabilir ve sizi kesin kararlar almaya zorlayabilir.

Rüyada Ailenizden Birinin Size Altın Küpe Verdiğini Görmek Tavsiye

Rüyada ailenizden birinin size altın küpe verdiğini görmek, ailenizden sizi çok sevecek birinden altın değerindeki bir tavsiyesi göz ardı etmemeniz gerektiği yönünde uyarıcı anlam içermektedir. Bir karar aşamasında olabilir ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirme yönünde zorlanabilirsiniz.

Bu süreçte ailenizden biri size yardıma koşacak ve doğru seçeneği görüp değerlendirebilmeniz açısından sizin bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olacaktır. Sizin için hayırlı olan doğru karar o kişini iki dilinin arasındadır. Bu tavsiyeyi muhakkak dinlemeniz gerekmektedir.

Rüyada Kırık Altın Küpe Görmek

Rüyada kırık altın küpe görmek, gerçek hayatta çok değer verdiğiniz birisinin sizin hakkınızda konuştuğuna işaret etmektedir. Öyle ki bu kişi yıllardır sizin hayatınızda olabilir ve bu kişiye özel tüm sırlarınızı vermiş olabilirsiniz. Anlatmış olduğunuz özel ya da genel her olayın başkaları tarafından da bilindiğini fark etmeniz sizde çok büyük bir hayal kırıklığına sebep olacaktır. Özellikle sizin hayatınıza etki eden önemli bir sırrın başkaları tarafından öğrenilmiş olması sizin için büyük yıkım olacaktır. Bu yaşadığınız güven ihlalinin siz de bıraktığı hissi ömür boyu hissedeceksiniz. Bu kişiye tekrar güvenmeniz artık söz konusu değildir. Hatta güvenip hayatınıza başka bir dost almanız da mümkün gözükmemektedir.

Rüyada Altın Küpe Bulmak

Rüyada altın küpe bulmak, tehlikeli kişisel cazibeyi ifade etmektedir. Yakın zamanda elde etmek istediğiniz şeylere ulaşabilmek için cazibenizi kullanma yoluna gidebilirsiniz. Bu durum size bir zarar vermemekle birlikte istediğiniz sonuçlara çok kısa bir süre içinde kavuşmanıza imkân tanıyacaktır. Bununla birlikte istemeden de olsa karşınızdaki kişinin duygularıyla oynamak zorunda kalabilir ve kalp kırabilirsiniz. İstediğinizi elde ettikten sonra oynadığınız oyuna bir an önce son vermelisiniz.


Referanslar

My Islamic Dream – Golden Earrings Dream Interpretation

Auntyflo – Golden Earrings Dream Dictionary

Dream Of – Golden Earrings Dream Meaning