Rüyada Altın Kaybetmek

Rüyada altın kaybetmek, zor şans anlamına gelmektedir.Dikkatli olmanız konusunda uyarıcı anlamlar içermektedir. Hayatınızla ilgili alacağınız kararlar ve yapacağınız anlaşmalar aleyhinize dönebilir ve sizi zor durumda bırakabilir. Çünkü başarısız bir anlaşma yapmanız söz konusu olmakla birlikte kendinize vereceğiniz hasarı en aza indirmeniz hususunda ipuçlarını da takip etmeniz gerekmektedir.

Rüyada Altın Kaybetmek Ne Anlama Gelir

Rüyada birikim altınlarınızı kaybetmek, gelecekle ilgili kaygı yaşadığınız anlamına gelmektedir. Bu rüya uyarı anlamını taşımaktadır. Refah zamanı eli bol olmanız ve çevrenizdekilerin niyetlerini sorgulamadan maddi destek vermekte hevesli olmanız sizi ilerleyen zamanlarda zora sokabilir.

Sahip olduğunuz maddi gücü nasıl zor şartlarda elde ettiğinizi unutmamanız gerekmektedir. Harcama konusunda daha dikkatli davranmanız sizin lehinize olacaktır.


Rüyada Aileden Birinin Altınlarını Kaybetmek

Rüyada aileden birinin altınlarını kaybetmek, rezalet ve güvensizliğin sembolüdür. Toplumca kabul görmeyen bir ahlaki hata yapmış olabilir ve aileden birinin güvenini yitirmiş olabilirsiniz. Bu yaptığınız ya da yapacağınız büyük hata ile aileden o çok sevdiğiniz kişinin güvenini ömür boyu yitirebilirsiniz. Olaylar vuku bulduktan ve öğrenildikten sonra yapabileceğiniz hiçbir müdahale fayda etmeyecektir.

Rüyada Tanımadığınız Birinin Altınlarını Kaybetmek

Rüyada tanımadığınız birinin altınlarını kaybetmek, istemeden de olsa birine kötülüğünüz dokunacak anlamını taşımaktadır. İş ortamında ya da çevrenizde statü için ya da daha fazla maddi olanaklara kavuşmak için bazı kişileri kötü gösterme eğilimi gösterebilir ve o kişilerin işlerinden kovulmalarına ya da elde edebilecekleri haklı ödüllerine ulaşmalarına engel olabilirsiniz.

İnsanları yanıltmak adına türlü oyunlar oynayabilir ve ödülü kendinizin hakkıymış gibi göstermeye çalışabilirsiniz. İş arkadaşınız terfi ya da unvan almasını engellemek için yaptığı işlerin bozulması yönünde eylemler gerçekleştirebilirsiniz.


Rüyada Gelinin Düğünde Takılan Altınlarını Kaybetmek

Rüyada gelinin düğünde takılan altınlarını kaybetmek, size güvenen birinin güvenini boşa çıkartacaksınız anlamına gelmektedir. Söz verdiğiniz ve karşı tarafın gerçekten ihtiyacı olan bir şeyi tamamen keyfi şekilde yerine getirmek istemeyebilirsiniz.

Bununla birlikte sözünüzü tutacağınız yönünde sürekli olarak zaman talep etmeniz bu kişinin gerçekten zamanını çalmakta ve kötü duruma düşmesine neden olmaktadır. Aynı zamanda bu rüya size iyi yönde referans olan bir kişi için tamamen kötü hareketler sergileyerek pişman olmasına sebebiyet verebilirsiniz.

Rüyada Evinizde Altınlarınızı Kaybetmek

Rüyada evinizde altınlarınızı kaybetmek, ailevi meselelerinizi hafife aldığınız anlamına gelmektedir. Geçmişten süregelen sıkıntıları göz ardı etmeniz sonrasında ipleri kopma noktasına kadar getirebilir ve bu durum ayrılıklarla sonuçlanabilir. Mal paylaşımı esnasında çıkabilecek kavgalara özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir.


Referanslar

Dreams Cloud – Gold Dream Meaning

Dream Bible – Gold Dream Interpretation

My Islamic Dream – Gold Dream Dictionary