Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek, zenginlik, ödül ve yaşam biçiminin simgesidir.Kraliyet yaşamını, manevi iyileşmeyi ve hissedeceğiniz bir başarı duygusunu ifade etmektedir. Altınla ilgili rüyalar, güç, servet, esenlik, nüfuz, mali durum ve refah ile ilgili ipuçları vermekle birlikte zengin duygular ve kendinize verdiğiniz değere de işaret etmektedir.

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir

Değerli fırsatlar ve olasılıklar sizin için ulaşılabilir olacaktır. Aynı zamanda güvenlik hissini garantili bir deneyim ve sonrasındaki elde ettiğiniz başarı ile birlikte fazlasıyla da hissedeceksiniz anlamına gelmektedir. Bu rüya bazı durumlarda da negatif anlamlar içerebilmektedir.

Aşırıya kaçan hislerden dolayı şımarık durumlar ortaya çıkabilir ya da yolsuzluk eylemleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunula birlikte başkasının mutsuzluğuna ve hayal kırıklığına sebep olabilirsiniz.


Rüyada Külçe Altın Görmek

Rüyada külçe altın görmek, yoktan var edeceğiniz bir iş kuracağınız anlamına gelmektedir. Yıllarca bu iş için ter dökecek, zaman ve efor sarf edeceksiniz. Sonunda tüm çaba ve yaşadığınız zorlukların karşılığını görmek size çok büyük mutluluk verecektir. Hissedeceğiniz başarı hissinin sizin egonuzu yükseltmesine izin vermeyiniz yoksa etrafınızda kıskanç bir kesim yaratabilirsiniz.

Rüyada Altın Kaplı K apı Görmek

Rüyada altın kaplı kapı görmek, maddi zenginlikle ilgili karşınıza çıkacak iş imkanlarına işaret etmektedir. Sahip olacağınız bu iş ile birlikte siz ve aileniz çok uzun yıllar boyunca hiç bir şeye ihtiyacınız olmadan bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada İşlenmiş Altın Görmek

Rüyada işlenmiş altın görmek, zor çabalarla kazanılan ödüllere işaret etmektedir. Bu rüya başarılı olmak için çektiğiniz sıkıntıların, katlanmak zorunda kaldığınız insanların size zor davranışlarının son bulacağı anlamını taşımaktadır. Çok çabaladınız, fazlasıyla efor sarf ettiniz ve bununla birlikte çok itilip kakıldınız ama artık emeklerinizin faydasını göreceğinize emin olabilirsiniz.


Rüyada Beyaz Altın Görmek

Rüyada beyaz altın görmek, geçmişte bazı keyifli ve unutulmaz anları sembolize etmektedir. Yakın zamanda nostalji sizi bir hayli meşgul edebilir ve gerçek hayattan kopmanıza sebep olabilir. Geçmişi güzel şekilde yad etmek ve geleceğinizi taşımamak sizin için önem arz etmektedir.

Eğer geçmişinizin geleceğinizi yaşamanıza engel olduğunu düşünüyorsanız ve bunun rahatsızlığını hissediyorsanız mekân ya da şehir değişikliği yoluna gidebilirsiniz.

Rüyada Sarı Altın Görmek

Rüyada sarı altın görmek, geçmişteki üzücü anların hala etkisini yitirmediği ve zaman zaman tekrar gün yüzüne çıkarak sizi üzen bir periyoda dönüştüğü anlamına gelmektedir. Bununla birlikte bu durum başarınızı gölgeleyebilir ve geçmişten gelen insanların sizin başarılarınızı baltalamak için çirkin eylemlerine maruz kalabilirsiniz.

Rüyada Roze Altın Görmek

Rüyada roze altın görmek, geçmiş anılarınızın bulunduğu kişilerden yakın zamanda bir toplantı için davet alabilirsiniz. Bu kişiler ile uzun süredir kontak halinde olmayabilirsiniz ve toplantı haberini aldıktan sonra çok sevinebilirsiniz.

Bununla birlikte bu toplantıda daha önce duymadığınız bir konu konuşulacak ve siz bu güne kadar neden duymadığınıza oldukça şaşıracaksınız.


Referanslar

Dreams Cloud – Gold Dream Meaning

Dream Bible – Gold Dream Interpretation

My Islamic Dream – Gold Dream Dictionary