Rüyada Altın Çalmak

Rüyada altın çalmak, hayatınızla ilgili bir şeyi saklamak istediğinize yorumlanmaktadır.Bu etik olmayan yollarla kazandığınız bir gelir olabilir ya da başkasının önemli bir sırrını saklamak için aldığınız bir rüşvetle ilgili olabilir. Aynı zamanda bu rüya yaşayabileceğiniz bazı gerilimler konusunda uyarı anlamı taşımaktadır. Kayıplar yaşayabilir ve üzülebilirsiniz.

Rüyada Altın Çalmak Ne Anlama Gelir

Rüyada kuyumcudan altın çalmak, yasa dışı yollara başvurmak zorunda kalacağınız yönünde uyarıcı anlam taşımaktadır. Para kazanmak için etik olmayan yollara başvurabilirsiniz ve usulsüz işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Evrakta sahtecilik vs. gibi iş ortamında yapabileceğiniz usulsüz işler sebebiyle de sırrınıza ortak olan kişiler ile husumet yaşayabilirsiniz. Onların bildiği önemli bilgiler sebebiyle rüşvet teklif edebilir ve sessiz kalmalarını sağlamak isteyebilirsiniz.


Rüyada Gelin Kesesinden Altın Çalmak

Rüyada gelin kesesinden altın çalmak, ihmal nedeniyle yaşayacağınız büyük bir kayba işaret etmektedir. Hiç umursamadığınız hatta sizi etkilemez diyerek görüp hiç müdahale etmediğiniz bir durum eninde sonunda sizi de bulacaktır.

Bu sefer telaş yapacak ve etrafınızdan yardım isteyeceksiniz. Bu durumu daha önce yaşamış ve sizden yardım dilenmiş olan kişilere siz aynı özveride davranmadığınız için bu kişilerinde size yardım etmelerini beklemek hayal olacaktır. Kendi düştüğünüz durumdan yine kendi çabalarınızla kurtulmanız gerekmektedir.

Rüyada Yastık Altından Altın Çalmak

Rüyada yastık altından altın çalmak, kendi menfaatlerinizi kollamanız gerekecek bir durumla karşılaşacaksınız anlamına gelmektedir. Vuku bulacak ve topluca etki edecek bir olumsuzlukla karşılaşmanız söz konusu olacak ve kendi iyiliğiniz için davranmanız gerekecektir.

Başkalarının da aynı sıkıntılarla yüzleşecek olmalarına üzülmektesiniz ama aynı zamanda kendiniz de aynı durumda

Rüyada Annenizin Altınlarını Çalmak

Rüyada annenizin altınlarını çalmak, evde yaşanacak bir skandala işaret etmektedir. Kötü niyetli kişilerin yakın zamanda sizin ve ailenizin çevresinde gezindiği aşikardır. Bunun farkındasınız fakat sizlere dokunmadıkları için de müdahale etmemekteydiniz.

Ama sizi öyle bir zamanda ve öyle bir yerden gafil avlayacaklar ki nasıl olduğunu dahi anlamayacaksınız. Adınızı lekelemeye çalışabilirler ve sizi toplum içinde küçük düşürmeye çalışabilirler. DNA testi yaptırımı yoluna gidebilir ve kendinizi aklamak için çeşitli hukuksal yollara başvurabilirsiniz. Aile birliğinin derinden sarsılması söz konusu olacaktır.

Rüya Satmak İçin Altın Çalmak

Rüyada satmak için altın çalmak, büyük bir düşüş yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Tabiri yerindeyse dibi görebilir ve yüzeye çıkmak için büyük çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Etkisini uzun yıllar taşıyacak ve maalesef uzun yıllar boyunca o eski şaşalı halinize geri dönemeyeceksiniz.

Çevrenizdeki mal varlığınızı paylaştığınız kişilere karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü zor zamanınızda size yardımcı olmak yerine kendi paylarına düşen mallara sahip olmanın yollarını arayacaklardır. Ve sizin zor durumda oluşunuz onların kesinlikle işine gelecektir.

Rüyada Takmak İçin Altın Çalmak

Rüyada takmak için altın çalmak, keyfi sebeplerle işleyeceğiniz bir suça işaret etmektedir. Sizin için tamamen masum sebeplerden olsa da yapacağınız şey etik kurallara uymayacak ve etrafınızdakilerce öğrenilmeye başlayınca dışlanacaksınız.

Evli olan bir sevgili edinebilir ve durumun farkında olarak bu durumu devam ettirebilirsiniz. Hatta bir süre sonra tamamen kendi keyfi ihtiyaçlarınız için onları ayrılmaları için baskı dahi yapabilirsiniz.


Referanslar

Dreams Cloud – Gold Dream Meaning

Dream Bible – Gold Dream Interpretation

My Islamic Dream – Gold Dream Dictionary