Rüyada Altın Bilezik Takmak

Rüyada altın bilezik takmak, para ve aşk ilişkilerinizdeki başarılarınıza yorumlanmaktadır.Bu rüya size miras yoluyla zengin olacağınız yönünde müjdeli haberi vermektedir. Aynı zamanda bu rüya kendi iç dünyanızla ilgili ipuçları vermekte ve evlilikle ilgili fikirlerinize yol göstermektedir. Evlilik kararına daha önce olumsuz bakıyor olabilirsiniz fakat karşınıza çıkacak kişilerle birlikte bu fikrinizin değiştiğini de göreceksiniz.

Rüyada Altın Bilezik Takmak Ne Anlama Gelir

Rüyada kendi kolunuza altın bilezik takmak, gizli aşk anlamına gelmektedir. Henüz farkında olmadığınız fakat çevrenizde olan birinin size uzun süreden beri gizli hisler beslediğini öğrenebilir ve çok şaşırabilirsiniz.

Etrafta evlilikle ilgili olumsuz cümleler kuran siz bu kişinin hislerine kayıtsız kalamayacak ve kendinizi büyük bir aşkın içerisinde bulacaksınız. Çok kısa zamanda evlilik kararı alabilir ve daha önce evlilikle ilgili yaptınız tüm sözlerinizi yutmak zorunda kalabilirsiniz.


Rüyada Tanımadığınız Birine Altın Bilezik Takmak

Rüyada tanımadığınız birine altın bilezik takmak, evli değilseniz eğer yakın zaman içinde karşınıza çıkacak biri için evlilik hayalleri kuracaksınız anlamına gelmektedir. Bu kişinin uzunca bir süre peşinden koşabilir ve sevginizi ispatlamak için akla karayı seçebilirsiniz. Fakat sonunda istediğinizi elde edeceksiniz.

Rüyada Aileden Birine Altın Bilezik Takmak

Rüyada aileden birine altın bilezik takmak, ailenizden birinin evlenmesinde büyük emeğiniz geçecek anlamına gelmektedir. Maddi yönden bu iki insanın evlenmelerine mâni olan durumu bertaraf edecek ve iki insanın mutlu olması için elinizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacaksınız. Onlar için pahada yüklü eşyalar alabilir ya da ev almalarına vesile olabilirsiniz. Size ömür boyu minnettar kalacaklardır.

Rüyada Düğünde Birine Altın Bilezik Takmak

Rüyada düğünde birine altın bilezik takmak, bir topluluk önünde başarılarınız ile ilgili övgüler alacağınız anlamına gelmektedir. Başarılarınızın ödüllendirileceği bir plaket sahibi olabilir ve bununla birlikte para ödülünü de kabul edebilirsiniz. Gerçekleştirmiş olduğunuz bu başarı sizin gelecek yıllardaki kariyeriniz için çok büyük kapıların da açılmasına vesile olacaktır.


Rüyada Dar Gelen Altın Bilezik Takmak

Rüyada dar gelen altın bilezik takmak, sizin sevginizi hak etmeyen biriyle yakın zamanda evlilik kararı alacağınız anlamına gelmektedir. Fakat bu rüya olumsuz anlam içermemektedir. Bu nedenle bu kişinin size karşı yapmış olduğu hatayı affettirmesi için vereceğiniz şans ikiniz içinde olumlu sonuçlanacak ve evliliğiniz önündeki tüm sorunların temizlenmesine vesile olacaktır.

Rüyada Büyük Ve Ağır Altın Bilezik Takmak

Rüyada büyük ve ağır altın bilezik takmak, pahada değerli bir hediye alacağınıza ve mutlu bir evlilik için ilk adımı atacağınıza yorumlanmaktadır. Alacağınız bu hediye size miras yoluyla geçebilir ve sizin hiçbir şekilde çaba harcamanıza gerek olmadan sizi refaha kavuşturabilir.

Bununla birlikte kısmetinizde açılacak ve hayatını sizinle birleştirmek isteyen birçok talip kapınızda sıra olacaktır. Bu dönemde kimin sizi gerçekten sevdiğini iyi analiz edebilirseniz çok mutlu olacağınız bir evlilik sizi beklemektedir.


Referanslar

Auntyflo – Golden Bracelet Dream Dictionary

Dream Forth – Golden Bracelet Dream Meaning

My Islamic Dream – Golden Bracelet Dream Interpretation