Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyada altın bilezik görmek iç benliğiniz ile alakalıdır.Yakın çevreniz ile alakalı ilişkilerinizi ifade eder. Bu nedenle eğer rüyada gördüğünüz bilezik hoşunuza gittiyse ilişkilerinizin bozulacağına eğer beğendiğiniz bir bilezik ise pozitif gelişmeler yaşayacağınız bir döneme gireceğinize delalet eder.

Bu rüya aynı zamanda unutulmuş bir ilişkinin tekrar gün yüzüne çıkması anlamına gelir. Genç bir adam bu rüyayı görürse hatalı bir evlilik yaşamaya delalet eder. Bir bilezik hediye edildiğini görmek de yanlış yapılmış bir evliliğe tabir edilir.

Rüyada gördüğünüz bileziğin defoları var ise yaşanacak evliliğin kısa süreli olacağına delalet eder. Rüyada altın bileziği kaybettiğini görmek yaşayacağınız engellere tabir olunur. Bu kişi sorunlara karşı hazırlıklı olmalıdır. Bileziğinizi kolunuzdan çıkararak eşinize doğru fırlatmak çok şiddetli bir kavgaya gireceğinize tabir olunur.

Bileziği elinizden çıkarmak ilişkinizde güven sorunları yaşandığını gösterir. Bir kimsenin kolunuza bilezik taktığını görmek ise hayırlı bir eş almaya delalet eder. Bu rüya mutlu ve huzurlu bir evlilik yaşayacağınıza tabir olunur. Kolunuzda bilezik görmek hayırlı bir evliliği işaret eder.


Rüyada Altın Bilezik Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada bir altın bilezik bulmak elde edeceğiniz bir mirasa ya da edineceğiniz gayrı mülke yorumlanır. Rüyada bulduğu altın bileziği satan kimse, feraha erişecek demektir. Rüyada bir kimseye altın bilezik hediye ettiğini görmek, rüyayı görenin para kazanacağına ya da bir miktar parayı bölüşeceğine delalet eder.

Rüyada altın bilezik saklamak, gören kimsenin bazı yatırımlar yapmasına ancak kazanacağı parayı kimse ile paylaşmamaya delalet eder. Rüyada annesinin altın bilezik taktığını gören kimse kendisine yararlı bazı bilgiler edinir. Rüyada babası tarafından altın bilezik takılan kimse, alacağı nasihatleri dinler.

Rüyada başka bir kimse tarafından altın bilezik takılan kimse, bir yakınını teselli eder. Rüyada bir bebeğin kolunda altın bilezik görmek ise, aileye yeni katılacak bir bireyin huzur mutluluk ve refah getireceğine yorumlanır.

Rüyada sahte bir altın bilezik takmak ise, durumu kurtarmak için bazı ufak yalanlar söylemeye alamet eder. Kırılmış bilezik görmek üzüntü, yalnızlık ve kedere tabir edilir. Bileziği bir kimseye verdiğinizi görmek o kimse ile yaşayacağınız aşk ilişkisine yorumlanır. Rüyada altın bileziğini çaldıran kimse güvendiği bir kimseden ummadığı bir kötülük görür.


Referanslar

Dreams Cloud – Gold Dream Meaning

Dream Bible – Gold Dream Interpretation

My Islamic Dream – Gold Dream Dictionary