Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görmek, birçok insan tarafından korkulan tehlikeli bir hayvan olduğundan korkuya delalet eder.Rüyada görülen akrep iğneleyici sözlere ve yorumlara maruz kalmaya yorumlanır. Akrep korkuyu tetikleyen bir unsurdur. Kimi zaman rüyada akrep görmek yeni biri ile tanışmaya ancak bu kimseden hayır görmeyeceğine işaret olunur. Bu kimse size zarar vermek için fırsat kolluyordur. Eğer rüyanızda gördüğünüz akrep ateşler içerisinde yanıyor ise düşmanlarınızın yenilgiye uğrayacağına delalet eder.

Rüyada bir akrep görmek rahatsızlık duyma manasına gelebilir, arkadan bıçaklanmaya tabir olunur. Sizi aldatmak için gizlenmiş ve ısırmak için doğru zamanı bekleyen birine delalet eder. Rüyasında evinin içinde bir akrep yakalayıp bu akrebi karısına doğru fırlatmak, karısı ile yaşanacak bir tartışmaya ve yasak ilişki yaşamaya delalet eder.

Eğer rüyada görülen akrep insanlara saldırır ise bu erkek erkeğe ilişki yaşamaya delalettir. Rüyada görülen sarı bir akrep çok zalim bir düşman ile karşı karşıya olduğunuza işarettir. Bu rüya kimi zaman da ele geçecek paraya tabir olunur. Rüyada gördüğünüz sarı akrebi öldürmek yatırım yapmaya ve buradan para kazanmaya tabir olunur.

Rüyada bir akrebin iğnesini görmek elde edilecek kazancın çok uzun vadeli olmayacağına delalettir. Akrebin sizi soktuğunu görmek ise duygularınızın karma karışık olduğuna ve gerçek hayatta acılı bir dönemin sizi beklediğine tabir edilir.


Rüyada Akrep Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada karnın içerisinde bir akrep görmek sizin için çalışan çocuklarınızın size düşmanlık beslediğine delalettir. Rüyada akrep olmadığı halde akrep görmüş gibi düşünmek bir kimseyi haksız yere düşman bellediğinize işaret olunur.

Rüyada akrep görmek, kimi zaman beklenmedik anda bir acı yaşayacağına işaret eder. Rüyanızda bir akrep öldürmek düşmanınızdan gelecek kötü habere yorumlanır. Rüyada kıyafetinin içinde akrep görmek ise yakınlarından biri nedeni ile zora düşmeye delalet eder.

Bazen de rüyada akrep görmek, dedikoducu bir insan yüzünden üzülmeye delalettir. Kimi zaman da rüyada akrep görmek amansız bir düşmana tabir olunur. Rüyada kavrulmuş akrep yediğini görmek, düşman malından yemeye, pişmemiş akrep yediğini görmek de düşmanlarından kurtulmaya işarettir.

Rüyada yılan, akrep ya da başka bir hayvan tarafından sokulduğunu görmek, gören kişinin yasak olan bir şeyi yapmasına işarettir. Rüyada akrebin duvarı delip geçtiğini görmek ise düşmanınızın yenilgiye uğrayacağına tabir edilir.

Rüyada akrep olmadığı halde akrepmiş gibi görmek düşmanınızı yanlış tahmin ettiğinize delalet eder. Akrebin suyun yüzeyinde yüzdüğünü görmek acıların geride kaldığına ve artık önünüze bakmanız gerektiğine delalet eder.