Rüyada Akik Taşı

Rüyada akik taşı görmek, konuk olarak bir düğünde yer alacağınıza işaret eder.


Rüyada gördüğünüz akik taşı işlenmemiş taş ise başkasının düğününe konuk olacaksınız demektir. Eğer rüyada gördüğünüz akik taşı taşı işlenmiş mücevher halinde ise bu düğünün kendi düğününüz olması yüksek ihtimaldir.

Rüyada Akik Taşı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada akik taşı satın almak, olağan seyreden hayatınızda şaşırtıcı olaylar yaşayacağınıza işarettir. İş veya kişisel nedenlerden dolayı uzun bir yolculuğa çıkmanız gerekebilir. Bu gerçekleşen yeni durum sayesinde hayatınızdaki birçok şeyi olumlu yönde ilerletebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Karşınıza çıkacak yeni bir eğitim imkânı ya da kariyer teklifi olabilir. Değerlendirmeniz durumda büyük başarı elde edeceksiniz.

Rüyada Erkeğin Akik Taşı Takması

Rüyada erkeğin akik taşı takması, gerçek hayatta rahat ve refah içinde olduğunuzu düşünürken büyük ikilemlerle karşı karşıya kalacağınız anlamını taşır. Seçenekler arasında sıkışıp kalabilir hangisinin hayrınıza olacağı konusunda kararsız kalabilirsiniz. Değerlendirme sürecini uzattıkça sağlayacağınız faydayı da azaltmakta, hatta yok etmektesiniz.

Rüyada Çok Büyük Bir Akik Taşı GörmekRüyada çok büyük bir akik taşı görmek, kısa bir süre içerisinde sağlığınızda beklenmedik büyük bir düşüş gözlemlenmesi söz konusudur. Sağlıklı olduğunuzu düşündüğünüz bir zamanda başınıza bu durumun gelmesi, yaşantınızı olumsuz yönde etkileyecek. Sizinle birlikte aileniz de bu durumdan olumsuz yönde nasibini alacaktır. Yapacağınız bir seyahatte dikkatli olmalı, yediklerinizi ve içtiklerinizi iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü sağlığınızı yitirmenizin başlıca nedeni kendine karşı sorumsuz hareketlerinizdir.

Rüyada Mücevher Olarak Akik Taşı Görmek

Rüyada mücevher olarak akik taşı görmek, olağanüstü yeteneklerinizi fark etmek için karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeniz açısından uyarı niteliği taşımaktadır. Henüz sizin bile farkında olmadığınız yeteneğiniz mevcut ve eğer keşfetmeniz halinde çok ünlü biri haline gelmeniz büyük olasılıktır. Fakat bu yeteneğinizi keşfetmek için karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeli ve geliştirmek için çok çaba sarf etmelisiniz. Çünkü bu fırsat karşınıza çıkacak, keşfetmek ve kendinizi geliştirmek sadece sizin becerinize kalacaktır.

Rüyada Kadının Akik Yüzük Takması

Rüyada kadının akik yüzük takması, nişan ya da evlilik teklifine işaret etmektedir. Hiç ummadığınız anda alacağınız bu teklif ile çok mutlu olacaksınız. Bu rüya alternatif olarak evli fakat çocuksuz olan kadınlar için çocuk müjdesidir.

Çocuk sahibi olmayı çok istiyor olabilirsiniz fakat bir sürü talihsizlikle karşı karşıya da kalmış olabilirsiniz. Bütün üzüntü ve harcamış olduğunuz eforu telafi edecek bir çocuk müjdesi alacaksınız. Aldığınız bu haber ile çok mutlu olacak ve etrafınızdakileri de çok mutlu edeceksiniz.Referanslar

Dream Mean – Agate Dream Meaning

Dream Stop – Agate Dream Symbol

Dreams Nest – Agate Dream Meaning