Rüyada Ağrı

Rüyada ağrı hissetmek, rüyaların anlamı bakımından çok yönlüdür.Çünkü hayatın farklı yönlerine katkıda bulunan unsurların bütününü oluşturabilir. Kalp bölgesinde hissettiğiniz ağrı aşk hayatınıza yönelik ipuçları verirken, el ve parmaklarınızda hissettiğiniz ağrı gerçek hayatta hayal kırıklıkları ve umutsuz olma durumunu ifade eder.

Rüyada Ağrı Hissetmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kalp ağrısı hissetmek iyi anlam içermektedir. Gerçek hayatta bir aşk acısı yaşıyor olabilir ve bunu kimseyle paylaşmıyor olabilirsiniz. Hatta kendinize dahi inkâr ediyor olabilirsiniz. Karşı tarafa olan iyi niyetiniz ve aşkınız size bunu yapmaya zorluyor olabilir. Karşılık bulamamaktan korkuyor olabilirsiniz. Fakat bu rüyanın iyi anlamı bulunmaktadır, korkunuz yersizdir. Karşı tarafa açılmalı ve o kişinin duygularını öğrenmekten çekinmemelisiniz.

Rüyada Yüksekten Düşerek Ağrı Hissetmek

Rüyada yüksekten düştüğünüzü ve ağrı hissettiğinizi görürseniz, gerçek hayatta hayal kırıklığı yaşayacağınız konusunda uyarıcı nitelik taşımaktadır. Bir yol ayrımında olabilir ve kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Hayatınızın yörüngesinden çıktığını düşünüyor olabilirsiniz. Her şeyin tekrar yoluna girmesini istiyor fakat kendinizi çok bitkin hissettiğiniz için hiçbir şey yapamıyor olabilirsiniz.

Rüyada Parmakta Ağrı Hissetmek

Rüyada parmaklarınızın ağrıdığını hissetmek genel anlamda kötü şansa işaret eder. Hayatınızda mali kayıplara neden olabilecek olayların vuku bulması söz konusu olabilir. Başladığınız projeyi veya işi tam zamanında veya istendiği şekilde tamamlayamayabilirsiniz.

Bu durum sonucunda beklediğiniz ödemeyi alamayabilir ve maddi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızda kısıtlamaya gitmek zorunda kalabilirsiniz. Buna ek olarak benlik saygısı ve öz değerlerinize darbe de alabilirsiniz.

Rüyada Omuzlarda Ağrı Hissetmek

Rüyada omuzlarda ağrı hissetmek, büyük sorumluluk altına girdiğinizi düşünüyor olduğunuza işaret eder. Altından kalkamayacağınızı düşünüyor ve sürekli yakınıyorsunuz. Sürekli isyan halinde olmanız etrafınızca tepki çekiyor ve yanlış anlaşılıyorsunuz. Halbuki bu gözünüzde büyüttüğünüz durum kolayca aşabileceğiniz, üstesinden gelebileceğiniz bir yüktür. Kendinize olan inancınızı kaybetmemeli ve isyan etmemelisiniz.

Rüyada Bel Bölgesinde Ağrı Hissetmek

Rüyada bel bölgesinde ağrı hissetmek, maddi yönden endişelerinize işaret eder. Şu anki gelirinizin size yeterli gelmediğini düşünüyor ve gelecek kaygısı yaşıyorsunuz. Bununla birlikte şu an ki işinizi değiştirme planı dahi yapmaktan korkuyorsunuz.

Rüyada Sırt Bölgesinde Ağrı Hissetmek

Rüyada sırt bölgesinde ağrı hissetmek, sevilmediğinizi hissettiğiniz anlamına gelmektedir. Partneriniz veya eşiniz tarafından sevilmediğinizi düşünüyor ve kendinizi üzüyorsunuz. Halbuki bu kendi kendinize yaptığınız kuruntu sadece sizi üzüyor ve yaşam enerjinizi çalıyor.

Rüyada Baş Ağrısı Hissetmek

Rüyada baş ağrısı hissetmek, gerçek hayatta vuku bulmuş olumsuz bir olayın sebebinin siz olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu duruma sebebiyet vermekten ne kadar kaçınmış olursanız olun bir süre sonra kendinizi kurtarmak için hareket etmek zorunda kalmış olabilirsiniz. Çok fazla üzerinde düşünmemeli ve yolunuza devam etmelisiniz. Göreceksiniz ki sebebiyet verdiğiniz durum her ne olursa olsun zamanın iyileştirici gücüyle düzelecektir.Referanslar

Auntyfly – Pain Dream Dictionary

Dream Symbolism – Dream Symbols – Pain

Dream Stop – Pain Dream Symbol