Rüyada Afrika’da Olduğunu Görmek

Rüyada Afrika’da olduğunu görmek, kendinizi olmadığınız biri olarak gösterme istediğinize yorumlanmaktadır.Aynı zamanda bu rüya maceracı ruhunuzu ve keşfetme arzunuzu sembolize eder. Hayatınızın sıradanlığından bıkmış olabilir ve farklı şeyler yapmanın hayalini kurmaya başlamış olabilirsiniz. Afrika, düzenlenemeyen ve engellemelerinizin serbest kaldığını temsil eden bir alan olarak temsil edilir. Kendinizi keşfetmek isteyebilirsiniz.

Afrika kıtası, altın, petrol ve tarımın en bol doğal kaynaklarına ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda arazı son derece verimli ya da son derece kuru olabilir. Rüyanıza bağlı olarak servet bolluğuna işaret edebilir ve hayatta kalma mücadelesi anlamına gelebilir.

Rüyanızda Afrika’ya karşı iyi duygularınız var ise bu rüya olumlu olarak nitelendirilir fakat öte yandan Afrika’yı açlık, savaş suçları ve diğer olumsuz özelliklerle ilişkilendirirseniz eğer bu rüya olumsuz anlam içerir.

Rüyada Afrika’da Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Afrika’da olmayı istemek, gerçek hayatta olmasını istediğiniz bir şeyin ne kadar çabalarsanız çabalayın gerçekleşmeyeceği anlamına gelmektedir. Kendiniz için ulaşamayacağınızı bile bile imkânsız hedefler belirlemiş olabilirsiniz. Fakat hayalini kurduğunuz her ne ise ne kadar iyimser olduğunuzun da göstergesi olacaktır. Hayata karşı olumlu tutum içerisinde olmanız hiçbir şekilde demoralize olmayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Afrika’dan Döndüğünüzü Görmek

Rüyada Afrika’dan döndüğünüzü görmek, daima kendinizi kanıtlamaya çalıştığınız ve bu nedenle çizginizden çıktığınız anlamına gelmektedir. Rakiplerinizi yenmek isteyebilir, kendinizi kanıtlamak isteyebilir fakat bu doğrultuda fazlasıyla yıpranıp yorulabilirsiniz.

Meydan okumaları sevmeniz iyi kuralına göre oynadığınız anlamına gelmemektedir. Zaman zaman çizginizin dışına çıkmanız sizin yanlış anlaşılmanıza sebep olabilir, dikkatli olmanız gerekmektedir.


Rüyada Afrika’dan Kurtulmaya Çalıştığınızı Görmek

Rüyada Afrika’dan kurtulmaya çalıştığınızı görmek, hayallerinizi gerçekleştirmeye çalışırken aslında hayatınızdaki zorluklardan ne kadar nefret ettiğinizi simgelemektedir. Bu nedenle zevk almadan ve hiçbir şekilde olumlu hisler beslemeden hayatınızı idame ettirmeniz bir süre sonra sizi çileden çıkarabilir ve kaçış yolu için alternatifler aramaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Afrika’da Yaşadığınızı Görmek

Rüyada Afrika’da yaşadığınızı görmek hem kendi hem de yakınınızın mutluluğu için elinizden gelenin fazlasını yaptığınıza ve çok fazla ödün verdiğinize yorumlanmaktadır. Risk almaktan korkmuyor, zor şartlara ayak uydurmak için gönüllü oluyor ve iki kişinin tüm yükünü istekli bir şekilde yüklenmenin zorluklarını göz ardı ediyorsunuz anlamına gelmektedir.

Rüyada Afrika’da Yolculuk Yaptığınızı Görmek

Rüyada Afrika’ya yolculuk yaptığınızı görmek, hayatınızdaki bir sorumluluğunuzdan kurtulmak için eyleme geçtiğiniz anlamına gelmektedir. Ya tamam ya devam tutumunuz sayesinde sizde uzun süredir büyük bir yük haline gelmiş bir durumdan kurtulma arayışınızı olumlu sonuç verecek demektir.