Rüyada Ada Görmek

Rüyada ada görmek, bazen sıkıntı bazen de mutluluk anlamına gelir.Aynı zamanda rüyada ada görmek hayırlı ve güzel evliliklere, aile içinde güzel geçinmeye ve mutluluğa tabir edilirken bir yandan da zorluklara, kıtlığa, yokluğa ve hastalıklara işaret edilir. Bu rüyanın kesin yorumu için rüyanın nasıl görüldüğünü bilmek gerekir.

Bazen de rüyada ada görmek rüya sahibinin aile içindeki, iş hayatındaki ve çevresindeki kişilerle olan ilişkileri üzerinden yorumlanır. Rüya sahibinin kendisine en yakın bulduğu bir kişi ile küçük bir fikir ayrılığı ya da tartışma yaşamasına fakat bunun bir küslüğe ya da ayrılığa neden olmadan kısa sürede tatlıya bağlanmasına tabir edilir.Rüyada Ada Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada ada satın almak ise daha çok hane içi ile tabir edilir. Ailede yaşanan sorunların artık son bulmasına, aile içinde mutluluğun ve huzurun hâkim olmasına işaret eder. Bu mutluluğun ve huzurun nedeni borçların ödenmesi ve geçimin kolaylaşmasıdır.

Rüyada adada olduğunu görmek eli açık olmaya işaret eder. Kişi yakın bir zamanda çok zor durumda kalmış olan bir yakınına maddi anlamda yardım etmek zorunda kalabilir. Rüyada adada mahsur kaldığını gören kişinin parasol sorunları sona erecek demektir. Rüya sahibi yeni bir işe girecek ya da maaşına zam alacak ve bu sayede daha rahat yaşamaya başlayacaktır.

Rüyada adaya gitmek ise malının paylaşmasına tabir edilir. Kişi kardeşleri ya da anne, babasıyla elde ettiği büyük serveti paylaşacaktır. Rüyada adaya gitmek, cömert bir kişinin varlığına yorulur. Rüyasında ıssız bir adaya düştüğünü gören kişi çok para kazanması sayesinde herkesle arasının bir anda düzeleceğine ve çevresinde çok sayıda insan olacağına yorulur.