Rüyada Abiye Görmek

Rüyada abiye görmek herkesin dikkatini çeken, güzel ve alımlı bir kadına işarettir.


Abiye görmek, nezih bir ortamda güzel bir toplantıya katılmak veya bir düğün törenine işarettir. Bazen de abiye görmek bir organizasyona katılmaya, gerçek hayatında lüks bir mekanda bulunmaya işaret eder. Yine abiye görmek parlak ve canlı renkli abiyeler için, kişinin yaşama sevinci ile dolu olmasına ve önüne çıkacak güzel fırsatlara işarettir.

Abiye görmek siyah ve eskimiş bir abiye için sıkıntıya, karamsarlığa ve bazen de depresyona dalalet eder. Uzun abiye giyen kişi uzun ve güzel bir ömre sahip olur. Yine bu rüya uzun bir gönül ilişkisini gösterir. Rüyadaki kısa abiye ise yakın mesafede bir yere gideceğinize veya çok yakın bir zamanda size gelecek bir kısmete işaret eder.

Yine abiye görmek uzun zamandan beri yalnız olan rüya sahibinin, yakın bir zamanda kendisine uygun bir kişi ile evleneceğine delalet eder. Yine bu rüya, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hale geleceğine tabir olunur.Rüyada Abiye Görmek Ne Anlama Gelir

Parlak, canlı ve renkli abiyeler dünya hayatının zevklerine, kendisini dünya hayatına adayan ve maneviyatı unutan bir kimseye işarettir.

  • Yeşil abiye görmek, dindar, iffetli ama gösterişli bir kadına işaret eder.
  • Kırmızı abiye görmek cazibeli, çekici ama erkeklere hile düşünen bencil bir bayana yorumlanır.
  • Sarı abiye ise güzel ama hastalıklı bir kadına işarettir.
  • Siyah abiye gören asil bir kadınla evlenir.
  • Mavi abiye ise aile hayatındaki huzur ve mutluluk anlamındadır.
  • Beyaz abiye görmek, sahibinin çok temiz kalpli bir kişi olduğuna ve etrafındakileri çok mutlu edeceğine delalettir.

Abiye görmek kişinin yakın bir zaman içinde birlikte olduğu kişi ile yakın bir zaman içinde dünya evine gireceğine alamettir.

Yine bu rüya uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, çok sağlıklı bir kişi olacağına, hayallerinin gerçek olacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına delalet eder. Abiye diken kişi, eğer erkekse gösterişli ve güzel bir kadınla tanışır; fakat bu kadının hilelerine maruz kalır.

Abiye dikmek dünyevi hayatın geçici heveslerine kanmaya ve kendisini aldatmaya da işarettir. Rüyayı gören kişinin, evleneceği kişiyi seçerken çok dikkat etmesi ve acele etmemesi gerektiğine alamet eder.