Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak, kişinin kendini hayırlı işlere vereceğine, kısa sürede istediklerini hayata geçireceğine işaret eder.Zira abdest almak insanı madden ve manen kötülüklerden arındırır. Bu rüya, gerçek hayatta kötü niyetli kimselerden, fitne ve fesattan kurtulmaya delalet eder. Bu kimse kalbini temizleyerek kendisini tamamen hak yoluna yönlendirir.

Rüyada eksik abdest almak, sevaplarla beraber günahların da hayatınızda olacağına ve bazı arzularınızı elde edemeyeceğiniz delalet olunur. Rüyada tam ve usulüne uygun şekilde abdest aldığını gören kişi, her anlamda huzurlu ve mutlu bir yaşam sürer.

Rüyada abdest almak maddi manevi problemlere çözüm bulacağınıza ve bütün sorunlarınızdan kurtulmaya delalettir. Yine rüyada abdest almak , dine yönelmek, iyi ahlaklı ve manen yüksek bir kişiye işaret eder. Rüyada abdest almak dünyevi hayatta ibadete yöneleceğinize ve kendinizi ahirete yönlendirdiğinize tabir olunur.

Kimi zaman bu rüya, iyi ahlaka, güzel niyete ve yapılacak hayra alamettir. Rüyada abdest almak çoğu zaman hayırlı olaylara ve güzel bir geleceğe alamet eder. Bu rüyayı gören kişi mutluluk veren havadisler alır, sorunlarına çözüm bulur ve hastaysa şifa bulur.  Hak yolundan ayrılmış kimse için bu yola dönüşün habercisidir.Bu rüyayı gören kimse için kurtuluşa işarettir.


Rüyada Abdest Almak Ne Anlama Gelir

Rüyada abdest alıp namaz kılan kişi, iyi ahlaka sahip ve kendisinden emin olunan bir kimsedir.  Bu rüya Allah katında razı gösterildiğine ve sevilen kullardan olduğunuza işaret eder.

Rüyada Allah rızası için abdest almak ve bu abdestle ibadetini yapan kimse bu dünyada ve ahir hayatta mutlu olur. Yine bu rüyayı gören kişi parlak bir geleceğe sahip olur. Bu rüya problemlerden uzaklaşmaya bütünüyle güzel bir yaşama yorumlanmaktadır. Rüyada abdest alıp namaz kılan insan huzurla dolar, mutlulukların en büyüklerine nail olur, arzu ve isteklerine kavuşur.

Rüyada abdestsiz namaz kılmak kötü yola düşmeye, hatalı işler yapmaya ve kişiye uygun olmayan fitneci insanlarla beraber olup kötü olayların içerisinde bulunmaya delalet eder. Bu rüyayı gören kimse dünyada mutluluğa ulaşamaz, huzuru ve ahiret mutluluğunu yakalayamaz.

Yine bazen bu rüya kötü bir olayla karşılaşacağınıza, başınızın belaya gireceğine delalet eder. Kimi zaman da bu rüya rüya sahibinin ummadığı yerden kolay bir şekilde para kazanacağına ve hayatı boyunca bu parayı harcayacağına delalet eder.


Rüyada Gusül Abdesti Almak

Rüyada gusül abdesti alan kimse eskiden kaybettiği mal varlığını tekrardan kazanacağına ve maddi olarak kaybını gidereceğine delalet eder.

Rüyada abdest alamamak zorda kalmaya tabir olunur. Rüyasında abdest alamadığını gören kimse, sağlık sorunları yaşar. Yine bu rüyayı gören kimse istediği bir şeye kavuşamaz.

Rüyada camide abdest almak, rüyayı gören kişi için arzuladığı şeylere kavuştuktan sonra vereceği sadakaya işaret eder. Yine bu rüya kişinin yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine ve bunun için Allah’a şükredip kurban keseceğine delalet eder. Rüyada abdest için su aramak, rüyayı gören kimsenin amaçlarına ulaşmada karşısına çıkan sorunları bertaraf edeceğine işaret olur.


Rüyada Abdest Bozmak

Rüyada abdest bozmak hayırlı olayların gerçekleşeceğine, şerden uzaklaşacağına, çekilen zahmetlerin sona ereceğine delalet eder. Yine bu rüya kazanılan rızkın sonunda sadaka vermeye işaret eder. Rüyasında küçük abdestini yapan kimse sıkıntı ve tasalarından uzaklaşır.

Rüyada abdestin bozulduğu yer net olarak görülemiyor ise sağlık sorunu için para harcamaya delalet eder. Rüyada küçük ya da büyük abdestini yapan ve bunu örten kimse gerçek hayatta malını ve mülkünü saklar. Rüyada abdesthanede ihtiyacını gideren kimse tutumlu ve parasının kıymetini bilen bir kimsedir.Malına kıymet verir, parasını çarçur etmez.

Rüyada tuvaleti gelen ancak yapacak yer bulamayan kimsenin gerçek hayatta sakladığı bir sırrı olduğuna ve bunu kimselere açamadığına işaret olunur. Rüyada tuvalette abdest bozmak hayra alamet değildir. Bu kişi parasını gereksiz yere harcar. Parasının hayrını göremez.

Rüyada küçük abdestin bozulduğunu görmek kimse için güzelliklere, iç sıkıntılardan kurtulacağına, hoş olaylar yaşanacağına ve sağlık sorunlarının geçeceğine delalet olunur. Rüyada temiz su ile abdest almak,kişinin uzun süredir istediği şeylerin gerçekleşeceğine, temiz ve güzel olayların yaşanacağına tabir olunur.