Rüyada Abaküs Görmek

Rüyada abaküs görmek, insanın iç dünyasına yaptığı yolculuğun bir yansımasıdır.Binlerce yıldan fazla bir süre boyunca sayılar, insanın kendi dünyasını anlamasına ve sonunda bilimsel keşiflere yol açmasına yardımcı olan mistik ve büyülü bir nitelik kazandı. Sayılar ve matematik manevî gelişme içinde büyük önem taşır. Bu nedenle sayımı veya sınıflandırmayı temsil eden her şey dikkatli bir yorum gerektirmektedir.

Rüyada abaküs görmek, yeni beceriler öğrenme anlamına gelmektedir. Yeni bir iş ve yeni imkanların hayatınıza girdiğinin ya da gireceğinin müjdesini vermektedir. Aynı zamanda duygusal ilişkilerinizde mantıksal tarafınızın duygularınıza ağır bastığına da işaret etmektedir. Bununla birlikte toplumsal düzeni, uygunluğu ve dürüstlüğü temsil etmektedir. Bu rüya kişinin kendi durumunu ve davranışını yansıtmaktadır.

Rüyada Abaküs Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kopmuş abaküs görmek, geçmişteki ticari ilişkilerinizin temelden sarsılacağı anlamına gelmektedir. Ortaklık yapınız bozulabilir ve iş ilişkileriniz sekteye uğrayabilir. Kazançlı giden bir işiniz bu sebeplerden dolayı sekteye uğrayabilir ve piyasadaki tanınırlığınız azalabilir. Sebebi siz olmasanız bile itibarınızın zedelenebileceğini unutmamanız gerekmektedir.

Rakamlar ve toplama, çıkarma, çarpma ve bölme gibi kavramları öğrenmemize olanak tanıyan abaküs, günümüzde bir çocuğun oyuncağı olduğu kadar bilimsel bir araçtır. Son derece basit olmasına rağmen, abaküs sıklıkla bir tür mantığı sembolize eder.

Sayı sayma,  dilin bir uzantısıdır ve abaküs gibi bir ölçüm aracının psikolojik önemi genellikle yeni beceriler öğrenme fikri ile bağlantılıdır. Kırılmış bir abaküs, çocukluğun ya da masumiyetin sona ermesi anlamına gelebilir.

Yine rüyada görülen abaküs şimdi olduğundan daha stresli olan geçmiş zamanların bir hatırlatıcısı olabilir. Bir erkek için rüyada abaküs görmek kişiliğinin daha çok mantıksal tarafının ya da risk kontrolünün ağır bastığını ifade etmektedir. Kadın için rüyada abaküs görmek ise , duygularına güvenmekten çok, daha objektif olaylara itibar etmesi gerektiğini anlatır.


Rüyada Abaküs Saydığınızı Görmek

Rüyada abaküs saydığınızı görmek, gerçek hayattaki deneyimlerinizden pozitif sonuçlar elde edeceksiniz anlamına gelmektedir. Başarıya ulaşmak ve uğraştınız her ne var ise maksimum fayda sağlamak için çok çalışmakta ve kendi rahatınızdan feragat etmektesiniz.

Fakat bununla birlikte yapmış olduğunuz bu fedakarlığın faydasını da bir hayli görmektesiniz. Bu nedenle başarıyla sürdürdüğünüz bu tutumunuza devam etmek sizi hayatta istediğiniz her yere götürecektir.

Rüyada Bir Çocuğa Abaküste Saymayı Öğretmek

Rüyada bir çocuğu abaküste saymayı öğretmek, iş hayatınızda büyüyeceğinize ve başarılı bir ilerleme kaydedeceğinize işaret etmektedir. İşin temelinden sağlama almanız ve her türlü sorunu temizleme adına fedakarlıklarda bulunmanız sizin başarılı şekilde gelişiminizde büyük etken rol oynamaktadır.

Rüyada Başkasının Abaküs Saydığını Görmek

Rüyada başkasının abaküs saydığını görmek, kendinizi geliştirmek için yeni kurslara gitmeyi hedeflediğinize, kendinize yeni uğraşlar edinmek istediğinize işaret etmektedir. Bununla birlikte sürekli olarak kendinizi geliştirmek adına yaptığınız atılımlar çevrenizdekilere de ilham olmakta ve onlarında kendileri için bir arayışa girmelerine olanak sağlamaktadır.


Rüyada Renkli Abaküs Görmek

Rüyada renkli abaküs görmek karşınıza çıkacak birbirinden farklı fırsatlara işaret etmektedir. Bu fırsatları fark edebilmek ve maksimum fayda sağlayabilmek için gözünüzü dört açmanız gerekmektedir. Etrafınızda sizden başka bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişiler olabilir ve bu sebeple sizlere zorluk çıkarmak için ellerinden geleni yaparak faydaların kendilerine yönelmelerini sağlayabilirler.

Rüyada Abaküs Kırdığınızı Görmek

Rüyada abaküs kırdığınızı görmek, işyerinizdeki kavga ortamına işaret etmektedir. Sizden kaynaklı olmayan sorunların içerisine çekilmek istenebilir ve sorumlu olmadığınız işlerin altına imzanızın atılması istenebilir.

Karşı çıkmanız durumunda işten istifa etmeniz beklendiği için ya tamam ya da devam demeniz eklenebilir. Sizi zan altında bırakacak durumların içerisine girmek istemediğiniz için işten ayrılmayı düşünebilirsiniz. Bu durum sizin için zorlu bir süreç olsa da yeni iş imkanlarının kapılarını da araladığını unutmamanız gerekmektedir.